fbpx

Odkryj pełen potencjał ChatGPT

Z ChatGPT codziennie korzystają miliony osób, ale mało kto zna jego ukryte możliwości.

„ChatGPT Ninja” to poradnik łączący specjalistyczną wiedzę z praktycznymi przykładami, dzięki któremu wygenerujesz kilkukrotnie lepsze wyniki i zaoszędzisz nawet 20 godzin miesięcznie.

+1000 osób, które przeszkoliłem

4,92/5 - średnia ocena moich szkoleń na podstawie ankiet uczestników

Dlaczego warto uczyć się o ChatGPT w 2024 roku?

Z najnowszych raportów (stworzonych między innymi przez Microsoft, LinkedIn, Stanford czy Amazon Web Services) jasno wynika, że:

  • Pracownicy korzystający z ChatGPT wykonują zadania o 25,1% szybciej i uzyskują wyniki o 40% wyższej jakości niż ci, którzy nie korzystają z tego narzędzia
  • Pracownicy, którzy są zaznajomieni z generatywną sztuczną inteligencją, używają jej w pracy co najmniej kilka razy w tygodniu i oszczędzają dzięki niej ponad 30 minut dziennie.
  • 53% kierowników i liderów w Polsce twierdzi, że nie zatrudniłoby osoby bez umiejętności AI, a 55% kierowników i liderów twierdzi, że wolałoby zatrudnić mniej doświadczonego kandydata z umiejętnościami AI, niż bardziej doświadczonego kandydata bez tych umiejętności.
  • Wszystko wskazuje na to, że Polskie firmy będą inwestować w AI jeszcze mocniej, tym bardziej że 94% polskich firm, które wdrożyły technologie AI, zwiększyło przychody, a 88% twierdzi, że przyczyniło się to do wzrostu ich innowacyjności. Również cele unijnej Dekady Cyfrowej zakładają, że do 2030 r. aż 75% przedsiębiorstw będzie korzystać ze sztucznej inteligencji.
  • Wśród firm wdrażających sztuczną inteligencję dominuje właśnie korzystanie z dużych modeli językowych (LLM) takich jak ChatGPT i używanie generatywnej sztucznej inteligencji.

Dołącz do 1,5% najbardziej zaawansowanych użytkowników ChatGPT!

30 listopada 2022 roku zapisze się w historii jako dzień, w którym OpenAI udostępniło ChatGPT. Pięć dni później z ChatGPT korzystał już milion osób, a w ciągu zaledwie dwóch pierwszych miesięcy została przebita kolejna magiczna granica 100 milionów zarejestrowanych użytkowników.
W tej chwili, choć upłynęło już półtora roku od premiery, ChatGPT nie traci na popularności. Nadal korzystają  z niego regularnie dziesiątki milionów osób, a strona notuje powyżej półtora miliarda wizyt miesięcznie.

Jednocześnie, w badaniu przeprowadzonym przez AIPRM większość osób była zaznajomiona z ChatGPT, jednak tylko 1,5% badanych określiła swoją znajomość ChatGPT jako bardzo dobrą.

Bo żeby osiągać naprawdę dobre wyniki, nie wystarczy po prostu uruchomić ChatGPT. Trzeba poznać ChatGPT, nauczyć się z niego korzystać i odkryć techniki i metody prompt engineeringu.

Od ponad 6 lat zajmuję się tematyką sztucznej inteligencji, a odkąd pojawił się ChatGPT, prowadzę wysoko oceniane szkolenia i warsztaty na temat efektywnego korzystania z tego narzędzia oraz innych narzędzi AI. Przeszkoliłem już ponad 1000 osób, a moje szkolenia są doskonale oceniane przez uczestników, uzyskując średnią ocen 4,92/5.

Teraz swoją wiedzę zebrałem w ebooku „ChatGPT Ninja”, żeby pomóc w poprawieniu efektywności i pozycji na rynku pracy jeszcze większej grupie osób.

Dzięki „ChatGPT Ninja” odkryjesz tajniki zaawansowanego korzystania z ChatGPT i dołączysz do 1,5% użytkowników tego narzędzia, wykorzystujących jego pełen potencjał.

Co dokładnie znajdziesz w środku?

Modułów
1
Stron
1
Praktycznych przykładów
1 +

„ChatGPT Ninja” zawiera aż 5 modułów wypełnionych po brzegi ciekawostkami, wskazówkami, przykładami i praktycznymi zastosowaniami. 150 stron samych konkretów, dzięki którym bardzo szybko odkryjesz tajniki zaawansowanego korzystania z ChatGPT.

Moduł 1: podstawy

W Module 1 postawisz pierwsze kroki z ChatGPT. Poznasz przyczyny jego wielkiej popularności i sposób jego działania. Zapoznasz się też z najważniejszymi terminami. Lepsze zrozumienie sposobu działania dużych modeli językowych sprawi, że będziesz w stanie znacznie skuteczniej z nich korzystać.

Podczas czytania Modułu 1:

Moduł 2: Sekrety tworzenia promptów

Znajomość prompt engineeringu jest niezbędna do skutecznego, zaawansowanego korzystania z ChatGPT. Techniki i metody, które tu poznasz, sprawią, że natychmiast zaczniesz otrzymywać odpowiedzi od ChatGPT lepsze o kilkadziesiąt, a w niektórych przypadkach nawet o kilkaset procent.

Podczas czytania Modułu 2:

Moduł 3: ChatGPT w praktyce

Teoria jest ważna, ale jeszcze bardziej istotne jest, żeby przełożyć tą teorię na praktykę. W tym module pokażę Ci jak stosować techniki i metody prompt engineeringu w praktyce. Poznasz najważniejsze zastosowania modeli językowych w biznesie, social mediach i szeroko pojętym marketingu. Znajdziesz tu przykłady sprawdzonych promptów (większość z nich została opracowana lub udoskonalona przeze mnie, więc nie znajdziesz ich w żadnym innym miejscu!). Każdy z promptów omówimy na przykładach, a te bardziej skomplikowane rozłożymy na czynniki pierwsze i przeanalizujemy zdanie po zdaniu.

Podczas czytania Modułu 3:

Moduł 4: ChatGPT Plus

OpenAI bardzo często wprowadza nowości do ChatGPT, dlatego to ważne, żeby omówić różnice pomiędzy płatną, a bezpłatną wersją ChatGPT z uwzględnieniem ostatnich aktualizacji. W tym module poznasz możliwości, jakie daje ChatGPT Plus, DALL-E 3 oraz GPTs i dowiesz się, jak korzystać z nich w praktyce.

Podczas czytania Modułu 4:

Moduł 5: GPT-4o i multimodalność

13 maja 2024 r. premierę miał najnowszy, multimodalny model od OpenAI – GPT-4o. W tym module poznasz jego ogromne możliwości. 

Podczas czytania Modułu 5:

Zajrzyj do środka

Ciekawi Cię, jak „ChatGPT Ninja” wygląda w środku? Poniżej dodałem spis treści i kilka przykładowych stron z różnych modułów!

Te przykładowe strony to tylko kilka procent całego ebooka! Poniżej możesz uzyskać dostęp do pozostałych 95% treści.

5/5
"Pod kątem języka i tłumaczenia zagadnień ebook wypada bardzo dobrze! Przetestowałem już parę rzeczy u siebie i dostałem super wyniki. Wcześniej właściwie stosowałem głównie role prompting (...) Najbardziej spodobało mi się generowanie nowych pomysłów na produkty i cały rozdział o tworzeniu biznesu"
Michał
przedsiębiorca, bloger, autor książek
5/5
"Dzięki wskazówkom zawartym w ebooku nauczyłam się tworzyć skuteczne polecenia dla ChatGPT i zoptymalizowałam czas poświęcany na przygotowywanie kreatywnych i zindywidualizowanych materiałów dla moich uczniów, np. teksty i ćwiczenia językowe dopasowane do ich konkretnych zainteresowań i poziomu zaawansowania"
Olga
nauczycielka języka portugalskiego

Wybierz swój pakiet

Pakiet ChatGPT Ninja

To najlepszy wybór dla Ciebie, jeśli chcesz otrzymać unikalną wiedzę o tym, jak wykorzystać pełen potencjał ChatGPT oraz odkryć tajniki prompt engineeringu.

79 zł

Wybierając pakiet „ChatGPT Ninja” otrzymasz:

Pakiet Ninja + AIsystent

To najlepszy wybór dla Ciebie, jeśli chcesz opanować ChatGPT, odkryć tajniki prompt engieneeringu oraz poznać narzędzia AI, które pozwolą Ci pracować bardziej efektywnie i ułatwią Twoją codzienność.

149 zł 207 zł

Wybierając pakiet „Ninja + AIsystent” otrzymasz:

Co na temat mojej pracy mówią uczestnicy szkoleń?

Poniżej możesz przeczytać kilka z dziesiątek opinii zadowolonych uczestników prowadzonych przeze mnie szkoleń z ChatGPT i narzędzi AI.

5/5
"Dziękuję za wczorajszy wykład! Bardzo mi się podobało, że pokazałeś różne narzędzia i ich praktyczne wykorzystanie. Różnice w pisaniu promptów - super, bardzo obrazowo"
Agnieszka Herman
wirtualna asystentka e-commerce - Ninja Wirtualnej Asysty
5/5
"Dziękuję za inspirujące i bardzo ciekawe zajęcia. Polecam bardzo! (...) Cieszę się, że szkolenie było okazją do otwartej dyskusji (...) Jeszcze raz dziękuję zarówno za szkolenie, jak i bardzo ciekawe materiały"
dr Agnieszka Barzycka-Noga
Kierownik Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
5/5
"Super wykład, dziękujemy za interesujące i ciekawe informacje"
Katarzyna L.
organizatorka szkolenia dla firmy
5/5
"Bardzo wartościowa lekcja! Właśnie takich praktycznych zastosowań nam potrzeba. Jeszcze raz dziękuję za praktyczne podejście i profesjonalne przygotowanie materiału"
Mateusz K.
uczestnik szkolenia
5/5
"Ciekawe były te zajęcia, bardzo mi się podobały, bo było dużo praktyki"
Katarzyna M.
uczestniczka szkolenia
5/5
"Bardzo dużo przydatnych informacji, zajęcia z Panem to sama przyjemność"
Magda S.
uczestniczka szkolenia
5/5
"Bardzo ciekawy webinar. Dużo konkretów i praktycznych informacji. Dziękuję!"​
Ewa P.
uczestniczka szkolenia
5/5
"Wykład interesujący i inspirujący"
Sylwia K.
uczestniczka szkolenia

Poznaj autora

Kacper Zamojski
Kacper Zamojski

Nazywam się Kacper Zamojski i od ponad sześciu lat zajmuję się biznesowymi zastosowaniami sztucznej inteligencji.

Dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu poznałem sztuczną inteligencję od strony prawnej, technicznej, biznesowej i marketingowej. Szczególną uwagę zwróciłem na chatboty oraz modele językowe i to dlatego jeszcze na studiach podyplomowych dotyczących zarządzania projektami sztucznej inteligencji wraz z moim zespołem stworzyliśmy chatbota dla firmy z branży medycznej.

Moje artykuły naukowe na temat prawa nowych technologii możesz znaleźć w branżowych czasopismach i monografiach, a mnie spotkasz na najlepszych konferencjach poświęconych AI,

Na co dzień sam korzystam z licznych narzędzi AI, które ułatwiają
mi życie i zwiększają efektywność. Opowiadam o nich w swoich publikacjach, a także na wykładach dla firm oraz szkoleniach i warsztatach, które prowadzę w Instytucie Marki Online i Komunikacji.

W “ChatGPT Ninja” pokażę Ci, jak wykorzystać pełen potencjał niesamowitego dużego modelu językowego, jakim jest ChatGPT.

Najczęściej zadawane pytania

(Kliknij w pytania, żeby otworzyć odpowiedzi)

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do „ChatGPT Ninja” (a jeśli wybrałeś wyższy pakiet – także do „AIsystenta” i Bazy Wiedzy) od razu po opłaceniu zamówienia. Na podanego przy zakupie maila dostaniesz wiadomość z linkami do pobrania pliku i od razu po zakupie będziesz mógł zacząć czytanie ebooka.

Otrzymasz plik w formacie PDF. Będziesz mógł go więc bez problemu otworzyć na każdym komputerze, smartfonie i tablecie.

Kiedy kupisz ebooka „ChatGPT Ninja”, będziesz otrzymywać także wszystkie przyszłe aktualizacje. Cena ebooka może w przyszłości wzrosnąć – kupując „ChatGPT Ninja” dzisiaj, otrzymujesz gwarancję najniższej możliwej ceny.

Tak. Najnowsza wersja ebooka została wydana w maju 2024 r. „ChatGPT Ninja” zawiera wszystkie najświeższe informacje, łącznie z całym modułem o modelu GPT-4o i multimodalności.

W ChatGPT co chwilę pojawiają się nowe funkcje, więc istnieje konieczność tworzenia aktualizacji. A jest to znacznie wygodniejsze (i dla Ciebie, i dla mnie), w przypadku ebooka. Zależy mi na tym, żebyś otrzymał aktualną, rzetelną wiedzę, dlatego kupując ebooka otrzymujesz również dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji. A dodatkowym plusem jest cena „ChatGPT Ninja” – kurs zawierający taką wiedzę kosztowałby co najmniej 400 złotych, a więc kilka razy więcej niż ebook.

Tak, metody i techniki zawarte w „ChatGPT Ninja” będą w dużej części użyteczne również w stosunku do innych modeli językowych. Ponadto, warto pamiętać, że wyszukiwarka Bing oparta jest na modelu GPT-4, a wiele zewnętrznych generatorów treści i chatbotów opartych jest na GPT-3 i GPT-4 – w ich przypadku prompty stworzone z wykorzystaniem metod i technik z ebooka będą działały tak samo dobrze, jak w ChatGPT.

Oczywiście w internecie znajdziemy wiele materiałów dotyczących ChatGPT, jednak dostęp do nich nie uczy jak efektywnie korzystać z modeli językowych. Oferowane w ten sposób prompty nie są oparte na najskuteczniejszych metodach i technikach, więc nie przynoszą oczekiwanych efektów.

AIsystent to jedyny tak kompleksowy przewodnik, który skupia się na wyjaśnieniu w jaki sposób działają modele językowe oraz przedstawieniu skutecznych metod i technik, opartych na ich infrastrukturze. A gotowe prompty stanowią jedynie część ebooka – są źródłem dodatkowej inspiracji, opierają się na najskuteczniejszych technikach, a każdy z nich jest dokładnie omówiony.

Ideą ebooka nie było dostarczenie jedynie suchej listy poleceń do ChatGPT. Pisząc „ChatGPT Ninja” zadbałem o to, by szczegółowo wyjaśnić najbardziej istotne tematy związane z modelami językowymi. Opierałem się przy tym na własnych doświadczeniach, myśląc o tym, jakie problemy napotykałem, gdy sam uczyłem się o sztucznej inteligencji i zaczynałem korzystać z narzędzi AI.

Ebooka zacząłem pisać z myślą o przedsiębiorcach, marketerach i osobach rozwijających swoje social media. Jednak nawet jeśli nie należysz do takich osób, wiedza zawarta w ebooku będzie dla Ciebie użyteczna. Po pierwsze, dzięki przedstawionym w ebooku metodom i technikom zaczniesz otrzymywać kilka razy lepsze wyniki dla każdego zapytania, nawet jeśli korzystasz z ChatGPT w celach naukowych, rozrywkowych czy prywatnych. Po drugie, dowiesz się więcej o sztucznej inteligencji, przełomowej technologii, która zmienia naszą rzeczywistość i która wpłynie na życie wszystkich, bez wyjątku. Po trzecie, nauczysz się jak rozmawiać z chatbotami i korzystać z tego typu modeli językowych – a jest to istotna umiejętność, ponieważ takie modele już teraz pojawiają się w wielu aplikacjach oraz zaczynają zastępować tradycyjne wyszukiwarki internetowe.

Nie musisz. Darmowa wersja ChatGPT pozwoli Ci uzyskać rewelacyjne wyniki. Udowadniam to w ebooku – większość przykładów, które w nim zobaczysz, zostało stworzonych przy użyciu modeli GPT-3.5 i GPT-4o, dostępnych w darmowej wersji ChatGPT. Jeśli jednak zdecydujesz się (teraz lub później) na płatną wersję, w ebooku znajdziesz również Moduł 4, w którym omawiam funkcjonalności ChatGPT Plus.

Zakupy w sklepie obsługiwane są przez bezpieczne płatności Przelewy24. W ich ramach możesz wybrać dogodny dla Ciebie system płatności (m.in. transfer z dowolnego banku czy blik). Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

W razie dodatkowych pytań lub problemów z zamówieniem napisz pod adres email: kacper(at)biznesnaautomacie.pl – otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to tylko możliwe.

„ChatGPT Ninja” jest autorskim opracowaniem Autora przedstawiającym sposoby korzystania z LLM (dużych modeli językowych) na przykładzie ChatGPT i opiera się na jego wiedzy i doświadczeniu. Nie jest to oficjalne opracowanie ani poradnik firmy OpenAI. Autor nie ma żadnych powiązań ani związków z firmą OpenAI, ani w żaden sposób jej nie reprezentuje. Wszelkie nazwy i znaki towarowe zostały użyte wyłącznie dla celów informacyjnych i należą do ich właścicieli.

Scroll to Top