fbpx

Zmień sztuczną inteligencję w swojego wirtualnego asystenta

„AIsystent” to przewodnik, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości i potencjał sztucznej inteligencji, dzięki czemu:

  • Zaczniesz pracować kilka razy bardziej efektywnie
  • Zaoszczędzisz dziesiątki godzin miesięcznie i tysiące złotych

Czego konkretnie się nauczysz?

  • Dowiesz się czym są duże modele językowe i jak wykorzystać je do zwiększenia efektywności swojej pracy
  • Poznasz metody i techniki korzystania z ChatGPT, dzięki którym już pierwszego dnia będziesz uzyskiwać kilka razy lepsze wyniki niż osoby, które używają standardowych metod
  • Otrzymasz unikalne prompty wraz z omówieniem, oparte na technikach o potwierdzonej skuteczności, gotowe do natychmiastowego wykorzystania
  • Dowiesz się jak korzystać ze sztucznej inteligencji, żeby stała się Twoim wirtualnym, cyfrowym asystentem i wykonywała zadania za Ciebie

Sztuczna inteligencja jako wirtualny asystent - jakie ma zalety?

Żyjemy w bardzo wymagających czasach, w których zawsze jest coś do zrobienia.

Pewnie często masz poczucie że przydałaby się dodatkowa para rąk do pracy.

Tyle tylko, że to kosztuje… i to niemało.

Bo oczywiście mógłbyś zatrudnić asystentkę i niewątpliwie ma to swoje zalety (sam pracowałem przez jakiś czas jako wirtualny asystent, więc dziwne, gdybym stwierdził inaczej).

Sztuczna inteligencja jest tutaj niezwykłym przełomem. Skorzystanie z niej daje Ci możliwość pozyskania cyfrowego pracownika – wirtualnego asystenta, który ma wiele ogromnych zalet i istotnych przewag nad tradycyjną asystentką:

TRADYCYJNA ASYSTENTKA

AISYSTENT - WIRTUALNY ASYSTENT AI

No dobrze, wygląda to pięknie, tylko pozostaje jedna kluczowa kwestia: jak korzystać ze sztucznej inteligencji, żeby stała się Twoim idealnym wirtualnym asystentem i wykonywała zadania za Ciebie?

Właśnie tego dowiesz się z ebooka „AIsystent”.

„AIsystenta” napisałem prostym i zrozumiałym dla każdego językiem.  Są w nim same konkrety, bez „lania wody”.

Dzięki temu wystarczy zaledwie kilka godzin, żeby nauczyć się czym jest ta rewolucyjna AI i jak się z nią sprawnie komunikować. Całą potrzebną wiedzę przyswoisz w ciągu jednego wieczoru i już tego samego dnia będziesz mógł korzystać ze sztucznej inteligencji jak ze swojego asystenta.

A co najlepsze, AIsystent” kosztuje tylko tyle, co trzy godziny pracy tradycyjnej asystentki!

Odkryj pełen potencjał sztucznej inteligencji i wyprzedź konkurencję

Nawet jeśli na co dzień tego nie zauważasz, to ze sztuczną inteligencją masz do czynienia dosłownie na każdym kroku. To ona wpływa na Twoje decyzje zakupowe, rekomenduje treści w social mediach czy podsuwa trafniejsze, spersonalizowane wyniki w wyszukiwarkach. Eksperci są zgodni, że AI to jedna z najbardziej przełomowych technologii w dziejach ludzkości.

Już teraz 85% społeczeństwa korzysta z systemów, w których zaszyta jest sztuczna inteligencja. To początek globalnej rewolucji, która dzieje się na naszych oczach. AI stanowi stały element naszej rzeczywistości, więc nauczenie się, jak z niej korzystać jest tak naprawdę koniecznością – możesz albo nauczyć się z niej efektywnie korzystać już teraz i zdobyć przewagę konkurencyjną, albo tylko się przyglądać… i zostać w tyle.

Teraz jest najlepszy moment na zdobycie tej kompetencji przyszłości, lepszego już nie będzie. Wciąż możesz zyskać przewagę – bo mimo że w Polsce z narzędzi AI używały już setki tysięcy osób, to jak na razie tylko nieliczni wiedzą, jak sprawnie z nich korzystać.

Dzięki „AIsystentowi” możesz nauczyć się tego już teraz. Już dzisiaj możesz zyskać przewagę konkurencyjną, zdobyć wirtualnego asystenta AI i zacząć w pełni wykorzystywać potencjał narzędzia, dzięki któremu zwiększysz efektywność swojej pracy i zaoszczędzisz dziesiątki godzin miesięcznie i tysiące złotych.

Im szybciej zrozumiesz jak działa AI i nauczysz się z niej efektywnie korzystać, tym łatwiej będzie Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości – a to będzie miało bezpośredni wpływ na Twój poziom życia, konkurencyjność na rynku pracy i na Twoje zarobki (już w tym momencie podstawowa znajomość sztucznej inteligencji jest wymagana lub mile widziana podczas rekrutacji na tysiące różnorodnych miejsc pracy!)

AIsystent jest dla Ciebie jeśli:

Próbowałeś korzystać z ChatGPT lub innych narzędzi AI, ale nie uzyskiwałeś satysfakcjonujących wyników​

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak skutecznie wykorzystać sztuczną inteligencję w swojej pracy, biznesie, marketingu lub do celów prywatnych

Cenisz swój czas i marzysz o tym, żeby nie wykonywać nudnych, powtarzalnych czynności, ale jednocześnie nie chcesz wydawać tysięcy złotych na zlecanie zadań innym osobom

Masz dość przeglądania zbiorów tysięcy promptów i zależy Ci na szybkim zdobyciu rzetelnych, sprawdzonych informacji o tym jak w prosty sposób tworzyć prompty, żeby otrzymywać spersonalizowane wyniki

Chcesz więcej zarabiać i szukasz sposobu, żeby szybciej i łatwiej radzić sobie z codziennymi obowiązkami, tak żebyś mógł skupić się na zwiększaniu swoich kompetencji i innych rzeczach, które mają dla Ciebie największe znaczenie

Jeśli co najmniej jeden z tych punktów dotyczy Ciebie, „AIsystent” jest rozwiązaniem. Dzięki wykorzystaniu zawartej w nim wiedzy sztuczna inteligencja będzie dla Ciebie pracowała jak twój prywatny, cyfrowy asystent.

Już dzisiaj możesz zacząć odkrywać prawdziwy potencjał sztucznej inteligencji, przekazać jej część swoich zadań i oszczędzać czas i pieniądze!

Trzy moduły wypełnione wskazówkami

MODUŁ 1: PODSTAWY

W Module 1 przedstawiam w łatwy do zrozumienia sposób najważniejsze zagadnienia dotyczące ChatGPT i innych modeli językowych. Lepsze zrozumienie ich sposobu działania sprawi, że będziesz w stanie znacznie skuteczniej z nich korzystać.

Podczas czytania Modułu 1:

MODUŁ 2: METODY I TECHNIKI

W Module 2 dowiesz się, jak rozmawiać ze sztuczną inteligencją, żeby się z nią dogadać. Przedstawiam w nim metody i techniki pisania poleceń, które sprawią, że natychmiast zaczniesz otrzymywać kilka razy lepsze odpowiedzi od ChatGPT. Zadbałem o to, żeby każdą z metod wyjaśnić w prosty i zrozumiały sposób, posługując się ciekawymi przykładami

Podczas czytania Modułu 2:

MODUŁ 3: BIZNESOWE PROMPTY Z OMÓWIENIEM

W Module 3 zobaczysz jak wygląda efektywne korzystanie z ChatGPT w praktyce. Omówimy w nim unikalne, łatwe do wykorzystania prompty, oparte na metodach i technikach z Modułu 2. Są to w większości polecenia, które sam stworzyłem i udoskonaliłem, więc nie znajdziesz ich w żadnym innym miejscu.
Każdy z promptów omówimy na przykładach
dzięki czemu od razu przekonasz się, jakie rezultaty dają poszczególne polecenia oraz w jaki sposób możesz je personalizować i dostosowywać do swoich wymagań. Najbardziej skomplikowane polecenia rozłożymy na czynniki pierwsze i przeanalizujemy zdanie po zdaniu, dzięki czemu jeszcze lepiej zrozumiesz informacje oraz metody i techniki przedstawione w dwóch pierwszych modułach.

Podczas czytania Modułu 3:

Zajrzyj do środka

Ciekawi Cię jak „AIsystent” wygląda w środku? Poniżej dodałem kilka przykładowych stron!

(Kliknij w którąś ze stron, żeby otworzyć galerię)

Te przykładowe strony to tylko kilka procent całego ebooka! Poniżej będziesz mógł uzyskać dostęp do pozostałych 93% treści… ale najpierw przeczytaj jeszcze kilka zdań o tym, co zyskasz dzięki „AIsystentowi” 🙂

Co zyskasz dzięki ebookowi AIsystent?

Zaoszczędzisz dziesiątki godzin

Dzięki skutecznemu wykorzystywaniu modeli językowych, zamiast poświęcać czas na zwyczajne, powtarzalne czynności, będziesz mógł skupić się na rzeczach, które naprawdę się liczą w marketingu, rozwijaniu marki osobistej i biznesie (jak tworzenie produktów, strategia biznesowa, networking czy rozwijanie i angażowanie społeczności).

Będziesz więcej zarabiać

Dzięki sprawnemu korzystaniu z ChatGPT zaczniesz pracować szybciej i bardziej efektywnie, dzięki czemu szybciej rozwiniesz biznes i karierę, a to bezpośrednio przełoży się na Twoje zarobki.

Lepiej zrozumiesz sztuczną inteligencję

Eksperci są zgodni, że AI to jedna z największych rewolucji w dziejach ludzkości. I ogromna szansa, z której już teraz korzystają dziesiątki tysięcy przedsiębiorców, pracowników z “branż kreatywnych” i innych osób, które są na bieżąco z nowymi technologiami. To najlepszy moment, żeby do nich dołączyć i zacząć korzystać z nowych możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja.

5/5
"Pod kątem języka i tłumaczenia zagadnień ebook wypada bardzo dobrze! Przetestowałem już parę rzeczy u siebie i dostałem super wyniki. Wcześniej właściwie stosowałem głównie role prompting (...) Najbardziej spodobało mi się generowanie nowych pomysłów na produkty i cały rozdział o tworzeniu biznesu"
Michał
przedsiębiorca, bloger, autor książek

Cennik

W „AIsystencie” otrzymasz unikalną wiedzę o tym, jak zmienić sztuczną inteligencję w swojego wirtualnego asystenta. Dzięki temu zaczniesz pracować szybciej i bardziej efektywnie i zaoszczędzisz dziesiątki godzin miesięcznie i tysiące złotych.

aisystent-mockup-1

Kupując AIsystenta teraz, otrzymujesz:

Plik pdf, umożliwiający wygodne czytanie na każdym laptopie, tablecie i smartfonie

Dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji

Natychmiastowy dostęp

Ebooka otrzymasz na maila w ciągu kilku minut po opłaceniu zamówienia.

Cena: 89 zł

AIsystent otrzymał dotychczas 100% pozytywnych recenzji! 
Dokonując zakupu otrzymasz także wszystkie przyszłe aktualizacje e-booka.

aisystent-mockup-1

Na jakie efekty możesz liczyć?

Poniżej kilka przykładów treści, które będziesz potrafił z łatwością tworzyć już po przeczytaniu kilku pierwszych metod i technik z ebooka.

Na przykład, dla księgarni internetowej, której odbiorcami są nastolatkowie lubiący książki fantasy, w ciągu kilku minut wygenerowałem wpis na social media, którego fragment widzisz poniżej. Z powodzeniem mógłby on zostać opublikowany i to nawet bez żadnych poprawek. Obok widzisz grafikę do tego wpisu, którą wygenerowałem w ciągu minuty, korzystając z opisu stworzonego dla mnie przez ChatGPT.

Jak przekonasz się w trakcie czytania, w ebooku bierzemy również na warsztat osobę, która pasjonuje się treningami i zdrowym stylem życia i na jej przykładzie tworzymy od podstaw: pomysł na biznes, grupę docelową i profil idealnego klienta, pomysły na produkty razem z nazwami, opisy produktów, teksty reklamowe i grupę odbiorców. Poniżej widzisz fragmenty treści wygenerowanych przez ChatGPT, a z ebooka dowiesz się, jak z pomocą sztucznej inteligencji zbudować dobrze funkcjonujący biznes.

W ebooku znajdziesz znacznie więcej takich przykładów. Wszystkie z nich dokładnie omówimy, dzięki czemu w ciągu jednego wieczoru nauczysz się, jak samemu generować treści wysokiej jakości – całkowicie za darmo i w ciągu kilku minut.

Co na temat AIsystenta mówią czytelnicy?

AIsystent otrzymał dotychczas 100% pozytywnych recenzji! Poniżej możesz przeczytać kilka z opinii zadowolonych czytelników.

5/5
"Dzięki wskazówkom zawartym w ebooku nauczyłam się tworzyć skuteczne polecenia dla ChatGPT i zoptymalizowałam czas poświęcany na przygotowywanie kreatywnych i zindywidualizowanych materiałów dla moich uczniów, np. teksty i ćwiczenia językowe dopasowane do ich konkretnych zainteresowań i poziomu zaawansowania"
Olga
nauczycielka języka portugalskiego
5/5
"Największą zaletą AIsystenta jest wiedza, jaką przekazuje o metodach, które rzeczywiście działają i pozwalają każdemu, niezależnie od jego stopnia zaawansowania w technologii, skutecznie korzystać z modeli językowych typu ChatGPT. Ogromną zaletą są również przykłady w formie screenów, dzięki którym można lepiej przyswoić tą wiedzę"
Marcin
specjalista ds. marketingu

Dlaczego stworzyłem AIsystenta?

Kacper Zamojski
Kacper Zamojski

Nazywam się Kacper Zamojski i od pięciu lat zajmuję się biznesowymi zastosowaniami sztucznej inteligencji.

Dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu poznałem sztuczną inteligencję od strony prawnej, technicznej, biznesowej i marketingowej. Szczególną uwagę zwróciłem na chatboty oraz modele językowe i to dlatego jeszcze na studiach podyplomowych dotyczących zarządzania projektami sztucznej inteligencji wraz z moim zespołem stworzyliśmy chatbota dla firmy z branży medycznej.

Moje artykuły naukowe na temat prawa nowych technologii możesz znaleźć w branżowych czasopismach i monografiach, a mnie spotkasz na najlepszych konferencjach poświęconych AI.

Na co dzień sam korzystam z licznych narzędzi AI, które ułatwiają mi życie i zwiększają efektywność. W “AIsystencie” pokażę Ci, jak zmienić sztuczną inteligencję w swojego wirtualnego asystenta.

Najczęściej zadawane pytania

(Kliknij w pytania, żeby otworzyć odpowiedzi)

Kiedy kupisz ebooka AIsystent, będziesz otrzymywać także wszystkie przyszłe aktualizacje. Cena ebooka może w przyszłości wzrosnąć – kupując AIsystenta dzisiaj, otrzymujesz gwarancję najniższej możliwej ceny.

Tak, metody i techniki zawarte w AIsystencie będą w dużej części użyteczne również w stosunku do innych modeli językowych. Ponadto, warto pamiętać, że z nowa wyszukiwarka Bing oparta jest na modelu GPT-4, a wiele zewnętrznych generatorów treści i chatbotów opartych jest na GPT-3 – w ich przypadku prompty stworzone z wykorzystaniem metod i technik z ebooka będą działały tak samo dobrze, jak w ChatGPT.

Oczywiście w internecie znajdziemy wiele materiałów dotyczących ChatGPT, jednak dostęp do nich nie uczy jak efektywnie korzystać z modeli językowych. Oferowane w ten sposób prompty nie są oparte na najskuteczniejszych metodach i technikach, więc nie przynoszą oczekiwanych efektów.

AIsystent to jedyny tak kompleksowy przewodnik, który skupia się na wyjaśnieniu w jaki sposób działają modele językowe oraz przedstawieniu skutecznych metod i technik, opartych na ich infrastrukturze. A gotowe prompty stanowią jedynie część ebooka – są źródłem dodatkowej inspiracji, opierają się na najskuteczniejszych technikach, a każdy z nich jest dokładnie omówiony.

Ideą ebooka nie było dostarczenie jedynie suchej listy poleceń do ChatGPT. Pisząc AIsystenta zadbałem o to, by szczegółowo wyjaśnić najbardziej istotne tematy związane z modelami językowymi. Opierałem się przy tym na własnych doświadczeniach, myśląc o tym, jakie problemy napotykałem, gdy sam uczyłem się o sztucznej inteligencji i zaczynałem korzystać z narzędzi AI.

Ebooka zacząłem pisać z myślą o przedsiębiorcach, marketerach i osobach rozwijających swoje social media. Jednak nawet jeśli nie należysz do takich osób, wiedza zawarta w ebooku będzie dla Ciebie użyteczna. Po pierwsze, dzięki przedstawionym w ebooku metodom i technikom zaczniesz otrzymywać kilka razy lepsze wyniki dla każdego zapytania, nawet jeśli korzystasz z ChatGPT w celach naukowych, rozrywkowych czy prywatnych. Po drugie, dowiesz się więcej o sztucznej inteligencji, przełomowej technologii, która zmienia naszą rzeczywistość i która wpłynie na życie wszystkich, bez wyjątku. Po trzecie, nauczysz się jak rozmawiać z chatbotami i korzystać z tego typu modeli językowych – a jest to istotna umiejętność, ponieważ takie modele już teraz pojawiają się w wielu aplikacjach oraz zaczynają zastępować tradycyjne wyszukiwarki internetowe.

Nie musisz. Darmowa wersja ChatGPT pozwoli Ci uzyskać rewelacyjne wyniki. Udowadniam to w ebooku – wszystkie przykłady, które w nim zobaczysz, zostały stworzone przy użyciu modelu GPT-3.5, dostępnego w darmowej wersji ChatGPT.

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do ebooka AIsystent od razu po opłaceniu zamówienia. Na podanego przy zakupie maila dostaniesz wiadomość z linkami do pobrania pliku i od razu po zakupie będziesz mógł zacząć czytanie ebooka.

Otrzymasz plik w formacie PDF. Będziesz mógł go więc bez problemu otworzyć na każdym komputerze, smartfonie i tablecie.

Zakupy w sklepie obsługiwane są przez bezpieczne płatności Przelewy24. W ich ramach możesz wybrać dogodny dla Ciebie system płatności (m.in. transfer z dowolnego banku czy blik). Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

W razie dodatkowych pytań lub problemów z zamówieniem napisz pod adres email: kacper(at)biznesnaautomacie.pl – otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to tylko możliwe.

Scroll to Top